You are currently viewing Jaki zestaw natryskowy podtynkowy kupić?

Jaki zestaw natryskowy podtynkowy kupić?

Według statystyk, łazienkę remontuje się średnio co 10-12 lat. W tym czasie zmianom ulegają potrzeby i preferencje domowników, a także zmienia się moda. Nie zawsze konieczny jest generalny remont, niekiedy wystarczy jedynie wymiana płytek czy zmiana akcesoriów łazienkowych. Wraz z upływem lat użytkowników, niekiedy warto wymienić wannę na kabinę prysznicową lub odwrotnie.

Modne zestawy prysznicowe

zestawy natryskowe podtynkoweWtedy warto znaleźć najbardziej ekonomiczne i wygodne rozwiązanie. Podczas remontu łazienki najczęściej pojawia się podstawowe pytanie: wanna czy prysznic? W niewielkich pomieszczeniach zdecydowanie lepiej sprawdzi się prysznic, który zajmuje o wiele mniej miejsca. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić miejsce, warto zdecydować się ostatnio bardzo popularne zestawy natryskowe podtynkowe. Takie rozwiązanie praktycznie w ogóle nie zajmuje miejsca, a przy okazji wygląda bardzo elegancko i stylowo. Zestawy podtynkowe utrzymane są w minimalistycznym stylu, który idealnie wpasuje się w każdy typ łazienki, zarówno utrzymaną w guście nowoczesnym, jak i skandynawskim czy retro. Na rynku można znaleźć zestawy podtynkowe przeznaczone zarówno do kabin prysznicowych, jak i do wanien. Baterie prysznicowe zawierają w zestawie zazwyczaj deszczownicę, natomiast wannowe słuchawkę.

zestawy natryskowe podtynkoweNic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wybrać zestaw zawierający oba te urządzenia jednocześnie. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są zestawy natryskowe z drążkiem, który pomoże utrzymać równowagę podczas codziennych czynności. Profesjonalne sklepy internetowe oraz stacjonarne posiadają w swoim asortymencie szeroki wybór tego typu produktów. Można kupić zestaw natryskowy z wbudowanym mieszaczem ciepłej i zimnej wody, który jest zdecydowanie najwygodniejszym rozwiązaniem, szczególnie dla rodzin z dziećmi — mieszacz bardzo często minimalizuje ryzyko poparzenia gorącą wodą. W katalogach znajdują się również zestawy bez mieszaczy, posiadające kilka gałek — idealnie nadające się do łazienek utrzymanych w stylu retro. Sklepy z armaturą łazienkową posiadają w swojej ofercie szeroki wybór materiałów i kolorów zestawów natryskowych. W katalogu można znaleźć zarówno w kolorach tradycyjnego srebra, złota, jak i specjalnie postarzanego mosiądzu, a nawet natryski zdobione kryształami Swarovskiego.

Zestawy podtynkowe cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Związane jest to między innymi przez nowoczesny i modny wygląd tych akcesoriów. Ogromną zaletą zestawów podtynkowych jest ich niezwykła trwałość, która zapewnia użytkowanie bez awarii przez wiele lat. Szeroki wybór różnego rodzaju baterii u producentów sprawia, że zestaw natryskowy może być idealnie dostosowany do stylu panującego w łazience.

Zobacz też https://madix.com.pl/